SNÍMACÍ NÁHRADY

Zásuvné spoje patří mezi naše velmi časté zakázky. Kombinací snímací a fixní náhrady se dá docílit plně ozubené čelisti i s zkráceným zubním obloukem. Nejčastěji užíváme zásuvný spoj BREDENT Vario Kugel Snap, který používáme přes 20 let a máme nespočetně spokojených pacientů.  

Skeletové náhrady vhodně řeší rozsáhlé defekty zubního oblouku bez chirurgického zásahu a přitom jsou finančně dostupné. Naše ruční práce přivedla k úsměvu řadu pacientů.

Deflexové náhrady jsou z vyrobeny z vysoce kompaktního polyamidu, který vyniká svojí pružností. Pacienty jsou velmi vyhledávány pro svou vysokou estetiku a možnost řešit velké defekty v zubním oblouku. Drobné deflexové náhrady jsou velmi časté a šetrné řešení pro malé defekty chrupu.

Hybridní náhrady jsou celkové snímací náhrady s retencí přirozeného nebo chirurgicky dodaného pilíře do čelisti, takže  spolehlivě drží na svém místě. Využíváme několik osvědčených retenčních systémů. Pro výrobu snímací náhrady využíváme BPS system fa. IVOCLAR Vivadent, všehny baze snímacích náhrad zhotovujeme z kvalitní pryskyřice Triplex Hot, fa. IVOCLAR.

Celkové náhrady Díky krásnému otisku s gnatometrem jsme schopni BPS systémem fa. IVOCLAR zhotovit pěkné a funkční snímací náhrady, které zvýší pacientovi životní komfort a vykouzlí spokojený úsměv. Zuby jsou nanohybridní kompozita Phonares fa. IVOCLAR, pro tělo náhrady používáme kvalitní pryskyřice Triplex hot, fa. IVOCLAR a probarvujeme přímo takže se nemůže stát, že by povrh náhrad časem změnil svůj vzhled.

Celková náhrada vyztužená síťkou DENTAPREG má zvýšenou odolnost proti lomu těla náhrady především při objemových změnách na měkkých tkání v ústech.

Zajímá Vás víc?  Napište nám na    hitdentlab@email.cz