SNÍMACÍ NÁHRADY

Zásuvné spoje patří mezi naše velmi časté zakázky. Kombinací snímací a fixní náhrady se dá docílit plně ozubené čelisti i se zkráceným zubním obloukem. Nejčastěji užíváme zásuvný spoj BREDENT Vario Kugel Snap, který kombinuje kuličkový mechanismus a zámek, máme s ním zkušenost přes 20 let a máme nespočetně spokojených pacientů.  

Skeletové náhrady jsou typem zubních protéz, které jsou vytvořeny pomocí sedel vsazených do kovového kostry (skeletu), která se díky retenčním prvkům zachycuje na zbývající zuby v ústech.  Vhodně řeší rozsáhlé defekty zubního oblouku bez chirurgického zásahu a přitom jsou finančně dostupné. Naše ruční práce přivedla k úsměvu řadu pacientů.

Deflexové náhrady jsou z vyrobeny z vysoce kompaktního polyamidu, který vyniká svojí pružností a  nízkou absorpcí vlhkosti, což přispívá k dlouhodobé stabilitě a odolnosti vůči změnám teploty a vlhkosti v ústní dutině. Pacienty jsou velmi vyhledávány pro svou vysokou estetiku a možnost řešit velké defekty v zubním oblouku. Drobné deflexové náhrady jsou velmi časté a šetrné řešení pro malé defekty chrupu.

Hybridní náhrady představují inovativní řešení pro pacienty, kteří potřebují kompletní náhradu zubů. Na svém místě jsou zajištěny retencí přirozeného nebo chirurgicky vloženého pilíře. Využíváme několik osvědčených systémů. Pro výrobu snímací náhrady využíváme BPS systém fa. IVOCLAR Vivadent. Všechny báze snímacích náhrad zhotovujeme z kvalitní pryskyřice Triplex Hot, fa. IVOCLAR.

Celkové náhrady Díky krásnému otisku s gnatometrem jsme schopni BPS systémem fa. IVOCLAR zhotovit pěkné a funkční snímací náhrady, které zvýší pacientovi životní komfort a vykouzlí spokojený úsměv. BPS systém je komplexní přístup k výrobě zubních náhrad, který zahrnuje detailní analýzu a plánování před samotnou výrobou. V průběhu procesu jsou brány v úvahu individuální potřeby a anatomické vlastnosti pacienta, aby byla dosažena co nejlepší funkce, stabilita a estetika zubní náhrady. Zuby jsou nanohybridní kompozita Phonares fa. IVOCLAR, pro tělo náhrady používáme kvalitní pryskyřice Triplex hot, fa. IVOCLAR a probarvujeme je vždy přímo, takže se nemůže stát, že by povrh náhrad časem změnil svůj vzhled.

Výztužná síťka DENTAPREG je vyrobena ze skelných vláken, které jsou impregnovány speciální epoxidovou pryskyřicí. Náhrada jí opatřená má zvýšenou odolnost proti lomu při objemových změnách na měkkých tkání v ústech.

Zajímá Vás víc?  Napište nám na    hitdentlab@email.cz