FIXNÍ NÁHRADY

IPS e.max Press fa. IVOCLAR je vysoce estetická lithium disilikátová sklokeramika pro presovací techniku (lití za tepla) a uspokojí i nejvyšší nároky. Vhodné pro estetické fazety nebo korunky. Všechny práce dosazujeme pod mikroskopem. 

Zirkonová konstrukce fazetovaná materiálem IPS e.max ceram IVOCLAR

Spojením zirkonu a fazetovací keramiky dosahujeme vysoké pevnosti i estetiky. Je tedy vhodná i pro rozsáhlé práce a suprakonstrukce na implantáty do kterých vlepujeme originální Variobáze. Všechny práce dosazujeme pod mikroskopem.

Celozirkonové náhrady

Pro plně anatomické zirconové náhrady používáme vysoce kvalitní, polychromatický, izostaticky lisovaný, již průmyslově barvený zirkon, který je unikátní především v tom, že je složený z 5 různých vrstev materiálu. Spodní vrstvy mají vysokou pevnost a nejsvrchnější se prokazují skvělou translucencí, která nám umožní zhotovit přirozené anatomické náhrady.

Kovová konstrukce fazetovaná materiálem IPS STYLE –  fa. IVOCLAR

Metalokeramické práce jsou odolná, lety prověřená klasika, která lze zhotovit i v těch nejnáročnějších skusových podmínkách. Do suprakonstrukcí na implantáty vlepujeme originální Variobáze.

 Brånemarkův můstek 

Branemarkův můstek je u nás možno zhotovit dvěma způsoby. Titanovou konstrukci uchycenou na zubních implantátech pokrývá estetické tělo náhrady z pryskyřice Triplex Hot fa. IVOCLAR, které probarvujeme vždy zevnitř, zuby jsou nanohybridní kompozita Phonares fa. IVOCLAR 

nebo 

titanovou konstrukci uchycenou na zubních implantátech pokrývá tělo náhrady vyfrézované z NANOKOMPOZITA , které fazetujeme estetickým fotokompozitem NEXCO fa. IVOCLAR.

 

Zajímá Vás víc? Napište nám na    hitdentlab@email.cz