FIXNÍ NÁHRADY

IPS e.max Press fa. IVOCLAR je vysoce estetická lithium disilikátová sklokeramika pro presovací techniku a uspokojí i nejvyšší nároky. Vhodné pro estetické fazety nebo korunky. Všechny práce dosazujeme pod mikroskopem. 

Zirkonová konstrukce fazetovaná materiálem IPS e.max ceram IVOCLAR

Spojením zirkonu a fazetovací keramiky dosahujeme vysoké pevnosti i estetiky. Je tedy vhodná i pro rozsáhlé práce a suprakonstrukce na implantáty do kterých vlepujeme originální Variobáze. Všechny práce dosazujeme pod mikroskopem.

Celozirkonové náhrady

|Pro plně anatomické zirconové náhrady používáme vysoce kvalitní, polychromatický, izostaticky lisovaný, již průmyslově barvený zirkon, který je unikatní především v tom, že je složený z 5 různých vrstev materiálu. Spodní vrstvy mají vysokou pevnost a nejsvrchnější se prokazují skvělou translucencí, která nám umožní zhotovit přirozené anatomické náhrady.

Kovová konstrukce fazetovaná materiálem IPS STYLE –  fa. IVOCLAR

Metalokeramické práce jsou odolná, lety prověřená klasika. Do suprakonstrukcí na implantáty vlepujeme originální Variobáze.

 Brånemarkův můstek uchycený čtyřmi implantáty fa Straumann.

Zuby jsou nanohybridní kompozita Phonares fa. IVOCLAR a tělo náhrady je pryskyřice Triplex Hot fa. IVOCLAR, které probarvujeme zevnitř, takže se nemůže stát, že by náhrada časem změnila svůj vzhled.keramické práce jsou odolná, lety prověřená klasika. Do suprakonstrukcí na implantáty vlepujeme originální Variobáze.

Zajímá Vás víc? Napište nám na    hitdentlab@email.cz