FIXNÍ NÁHRADY

IPS e.max Press fa. IVOCLAR je vysoce estetická lithium disilikátová sklokeramika pro presovací techniku (lití za tepla) a uspokojí i nejvyšší nároky. Vhodné pro estetické fazety nebo korunky. Všechny práce dosazujeme pod mikroskopem. 

 

Zirkonová konstrukce fazetovaná materiálem IPS e.max ceram IVOCLAR

Spojením zirkonu a fazetovací keramiky dosahujeme vysoké pevnosti i estetiky. Je tedy vhodná i pro rozsáhlé práce a suprakonstrukce na implantáty do kterých vlepujeme originální Variobáze. Všechny práce dosazujeme pod mikroskopem.

 

 

Celozirkonové náhrady

Pro plně anatomické zirconové náhrady používáme vysoce kvalitní, polychromatický, izostaticky lisovaný, již průmyslově barvený zirkon, který je unikátní především v tom, že je složený z 5 různých vrstev materiálu. Spodní vrstvy mají vysokou pevnost a nejsvrchnější se prokazují skvělou translucencí, která nám umožní zhotovit přirozené anatomické náhrady.

Kovová konstrukce fazetovaná materiálem IPS STYLE –  fa. IVOCLAR

Metalokeramické práce jsou odolná, lety prověřená klasika, která lze zhotovit i v těch nejnáročnějších skusových podmínkách. Do suprakonstrukcí na implantáty vlepujeme originální Variobáze.

 

 Brånemarkův můstek 

Titanovou konstrukci uchycenou na zubních implantátech pokrývá estetické tělo náhrady z pryskyřice Triplex Hot fa. IVOCLAR, které probarvujeme vždy zevnitř, takže se nemůže stát, že by náhrada časem změnila svůj vzhled. Zuby jsou nanohybridní kompozita Phonares fa. IVOCLAR  

Zajímá Vás víc? Napište nám na    hitdentlab@email.cz