SNÍMACÍ NÁHRADY

Zásuvné spoje patří mezi naše velmi časté zakázky. Kombinací snímací a fixní náhrady se dá docílit plně ozubené čelisti i s zkráceným zubním obloukem. Nejčastěji užíváme zásuvný spoj Bredent Vario Kugel Snap, který používáme přes 20 let a máme nespočetně spokojených pacientů.  

Skeletové náhrady vhodně řeší rozsáhlé defekty zubního oblouku bez chirurgického zásahu a přitom jsou finančně dostupné. Naše ruční práce přivedla k úsměvu řadu pacientů.

Deflexové náhrady jsou z vyrobeny z pružného materiálu. Pacienty jsou velmi vyhledávány pro svou vysokou estetiku a možnost řešit velké defekty v zubním oblouku. 

Hybridní náhrady jsou celkové snímací náhrady s retencí přirozeného nebo chirurgicky dodaného pilíře do čelisti, takže  spolehlivě drží na svém místě. Využíváme několik osvědčených systémů.

Celkové náhrady nabízíme v standardní ale také nadstandardní s požitím komplexního BPS systému, který vyvinula  fa. IVOCLAR. Tento systém vyžaduje také příslušné ordinační vybavení popř. školení.

Celková náhrada vyztužená síťkou Dentapreg má zvýšenou odolnost proti lomu těla náhrady především při objemových změnách na měkkých tkání v ústech.

Zajímá Vás víc?  Napište nám na    hitdentlab@email.cz